Zapraszamy na Dąbrowski Festiwal Kobiet!

18 listopada 2017 roku w Restauracji Villa Moda odbędzie się Dąbrowski Festiwal Kobiet. Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do wzięcia udziału w spotkaniu. 

Wydarzenie  łączy w jednym miejscu wystawców, sprzedawców i specjalistów. Każda pani będzie mogła skorzystać z porad psychologa, seksuologa, dietetyka, diabetologa, coacha lub trenera personalnego. Wszystkie rozmowy odbywają się w atmosferze intymności, w specjalnie wydzielonych do tego celu pokojach. Podczas festiwalu każda kobieta będzie mogła również skorzystać z usług stylistów fryzur, makijażystek i manicurzystek a później, w odmienionym wizerunku, zrobić sobie zdjęcie na tle specjalnej ścianki.

 

Oprócz tego w programie wydarzenia:

 

- joga śmiechu

- analiza skóry

- fizjoterapia mobilna

- masażyści

- indywidualne dobieranie biustonosza

- ręczne malowanie koszulek

- dobieranie perfum do typu skóry

- rękodzieło

 

i wiele innych stoisk i atrakcji.

 

Około godziny 18.00 zaplanowany został pokaz tańca z elementami nauki samby, po którym nastąpi losowanie atrakcyjnych nagród. Po części oficjalnej zaplanowana została zabawa taneczna, do której bezpłatnie mogą dołączyć panowie.

 

Przewidziane są panele dyskusyjne oraz treningi w małych grupach ze specjalistami. Wydarzenie jest stworzone by bez stresu i obiekcji móc porozmawiać z każdym, kto wyda się Państwu interesującym. Koszt uczestnictwa wynosi 25 zł od osoby. W cenę biletu wliczono wejście na festiwal, przerwę kawową z ciastem, loterię oraz pokazy i prezentacje. 

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

 

Nasi partnerzy

 

 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji