Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej wycieczce. Zachodnia Polska, Szprewald, Bad Muskau i Kopalnia Babina

I dzień – 20.04.2018 r.

Godz. 7.00 - wyjazd z Dąbrowy Górniczej. W drodze postój na kawę. Przyjazd do miejscowości Żagań – zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem. Następnie przejazd do miejscowości Żary – zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem. Zakwaterowanie w hotelu w Żarach. Obiadokolacja w hotelu, czas wolny, nocleg. 

II dzień – 21.04.2018 r.

Śniadanie. Po śniadaniu wyjazd do Szprewaldu. Przyjazd do miejscowości Lubbenau, zwiedzanie, czas wolny na zakup miejscowych smakołyków i pamiątek. Następnie rejs łodziami  po uroczych zakątkach rzeki Szprewy połączony z degustacją regionalnych, szprewaldzkich potraw. Zakupy w Niemczech. Powrót do hotelu w Żarach – obiadokolacja, nocleg.

III dzień – 22.04.2018 r.

Śniadanie. Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Parku Mużakowskiego – wycieczka z przewodnikiem. Zwiedzanie Pałacyku Picklera, spacer po parku do Bad Muskau, zwiedzanie miasteczka, spacer przez dawną granicę na Odrze do Łęknicy. Przejazd do Kopalni Babina, zaliczonej do 7 Nowych Cudów Polski, zwiedzanie i wejście na wieżę widokową. Następnie powrót do domu. Przyjazd do Dąbrowy Górniczej w godzinach wieczornych.

Cena : 560 zł (min. 45 osób) - ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

CENA ZAWIERA: • przejazd autokarem lux na trasie wyznaczonej w programie • 2 noclegi w hotelu w Żarach (pokoje 2,3 – osobowe z łazienkami) • 2 śniadania, 2 obiadokolacje w hotelu • rejs łódkami  po Szprewie  + degustacja regionalna • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów ● lokalni przewodnicy  ● ubezpieczenie KL, NNW, Bagaż (AXA S.A.) na 2 dni pobytu w Niemczech • opiekę pilota • wszystkie opłaty drogowe i parkingowe.

CENA NIE ZAWIERA: −  dodatkowego ubezpieczenia np. od chorób przewlekłych, od kosztów rezygnacji

UWAGI:

  1. PROGRAM JEST RAMOWY – KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE.
  2. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKUPU UBEZPIECZENIA OD KOSZTÓW REZYGNACJI – OK. 3 % KOSZTÓW IMPREZY.
  3. POWYŻSZY PROGRAM JEST AUTORSKIM PROGRAMEM AGENCJI TURYSTYCZNEJ „JARKAL” . KOPIOWANIE, PRZEKAZYWANIE OSOBOM TRZECIM I WYKORZYSTYWANIE PROGRAMU BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA JEST ZABRONIONE.

 

 

TERMINY WPŁAT: -

I rata – 200 zł do dnia 05.02.2018 r. – ze względu na rezerwację miejsc w hotelu.

II rata – 200 zł do dnia 15.03.2018 r.

dopłata do całości do dnia 12.04.2018 r.

Szczegółowe informacje w biurze UTW 32-295 93 93 lub p. Lidia Musiał  664 478 132.

Wycieczkę organizuje dla nas AGENCJA TURYSTYCZNA „JARKAL” z Katowic.

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

 

Nasi partnerzy

 

 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji