Rajd Jurajski - już w czerwcu!

Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB oraz Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze zapraszają na VI Rajd Jurajski Uniwersytetów Trzeciego Wieku, który odbędzie się na Jurze Krakowsko - Czętochowskiej. W Rajdzie obok UTW Akademii WSB z Dąbrowy Górniczej wezmą udział  UTW Tychy, UTW Bytom oraz UTW Tąpkowice. Wyprawa ta, to znakomota okazja do integracji senioralnych środowisk uniwersyteckich, poznawiania i przeżywania piękna ziemi ojczystej oraz propagowania aktywnego spędzania czasu.

DATA: 7 czerwca 2019 r.

TRASA:  Rzędkowice - Morsko - zamek Bąkowiec - Kroczyce /trasa piezo ok 9 km/

KOSZT:  60 pln

WYJAZD: godz. 8.00  /spod Akademii WSB/

POWRÓT: ok. godz. 17.00

Opłata wnoszona przez uczestnika jest przenaczona na: transport, ubezpieczenie, posiłek na mecie, znaczek rajdowy, obsługę przewodnika.

Zapisy w Biurze UTW Akademii WSB do 23.05. 2019 r. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Biuro UTW Akademii WSB

ul.Cieplaka 1C