Senioralna majówka nad Bałtykiem z Akademią WSB

Piękna pogoda, wspólne zachody słońca, wieczorki muzyczne, a także warsztaty to jedynie część atrakcji, z których skorzystali słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB biorący udział w majówkowej wycieczce nad polskie morze do Jarosławca.

Od 24 kwietnia do 5 maja grupa słuchaczy UTW AWSB wspólnie spędziła czas w gościnnym hotelu NAT *** w Jarosławcu. Tydzień pobytu nad Bałtykiem przepełniony był aktywnościami ale również czasem na odpoczynek na plaży przy pięknej słonecznej pogodzie.

 

Codziennym rytuałem były spacery nordic walking po plaży, a także wspólne spędzanie czasu w strefie aktywności ( m.in. siłowania, bilard, rowery). Seniorzy wzięli również udział w specjalnie dla nich zorganizowanych warsztatach kosmetycznych, a także wieczorku tanecznym i wspólnym ognisku integracyjnym.

 

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne wycieczki oraz wczasy organizowane przez UTW Akademii WSB. Oferta wspólnych wyjazdów na bieżąco aktualizowana jest na stronie internetowej: www.wsb.edu.pl/utw, a także Facebook’u - Uniwersytety Trzeciego Wieku Akademii WSB.

 

Dołącz do nas już dziś!

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

 

Nasi partnerzy

 

 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji