Koszęcin, Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" i My :)

20 maja liczna grupa UTW Akademiii WSB wybrała się do Koszęcina, gdzie wzięła udział w Dniach Seniora. Święto to zostało zorganizowane przez Śląskie Centrum Edukacji Regionalnej w ramach projektu "Odpoczywam, integruję, współpracuję. Kulturalne spotkania w Koszęcinie". 

 

 

 

W parku koszęcińskim na Seniorów, którzy przybyli z całej Polski, czekało wiele atrakcji - nauka tańca ludowego, nauka tańca narodowego, zajęcia fitness, pilates i warsztaty nordic walking. Grupa z UTW Akademii WSB z Dąbrowy Górniczej wraz z przwodnikiem mogła zwiedzić przepiękny Pałac zbudowany w stylu klasycysycznym przez rodzinę Hohenlohe - Ingelfingen, który jest jednoczesnie siedzibą Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk".


Nasza grupa aktywnie uczestniczyła we wsystkich warsztatach,  również z przygotowanej strefy ruchu, „Miasteczka zdrowia” oraz prelekcji. Dzień Seniora zwieńczył wspaniały występ Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. Piękna pogoda, ciekawe zajęcia i seredczna atmosfera panująca w Koszęcinie sprawiły, że z pewnością Słuchacze UTW Akademii WSB wrócą tam za rok.


Przed nami kolejna wspaniała wyprawa - VI Rajd Jurajski - Kroczyce 2019 - 7.06.2019 r. Zapisy w Biurze UTW! Zapraszamy!


Biuro UTW Akademii WSB

ul.Cieplaka 1c

41-300 Dąbrowa Górnicza

tel 32 295 93 93

 

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

 

Nasi partnerzy

 

 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji