Międzypokoleniowy Turniej Brydża UTW Akademii WSB - Częstochowa górą!

Międzypokoleniowy Turniej Brydża UTW Akademii WSB już za nami!

W zamiejscowym oddziale Akademmi WSB - w Będzienie 17 lutego odbył się IV Miedzypokoleniowy Turniej Brydża Sportowego UTW Akademii WSB. Na zawody stawili się przedstawiciele z 15 Uniwersytetów Trzeciego Wieku z woj.śląskiego !!!

Wśród graczy pojawili się przestawiciele UTW Politechniki Częstochowskiej, UTW Akademii WSB Sławków, UTW Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, UTW Cieszyn, UTW Łazy, UTW Tychy, UTW Chorzów, UTW Siewierz, UTW Rybnik, UTW Gliwice, UTW Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, UTW Akademii WSB Wojkowice, UTW Psary oraz  UTW z Zawiercia.

Turniej prowadził sędzia Śląskiego Związku Brydża Sportowego z Katowic. Po 12 ekscytujących rundach wyniki uształtowały się następująco:

Indywidualnie:

1 miejsce  ZŁOTE MEDALE oraz PUCHAR - Elżbieta Zając, Jerzy Zając - UTW Politechniki Czestochowskiej

2 miejsce  SREBRNE MEDALE - Krystyna Żoczek, Adam Rezner - UTW Rybnik

3 miejsce  BRĄZOWE MEDALE - Ewa Rosikoń, Zbigniew Ślifirski - UTW Tychy

Drużynowo:

1 miejsce -  PUCHAR zdobylło UTW Politechniki Czestochowskiej - Elżbieta Zając i Jerzy Zając, Zdzisław Wojtynia oraz Andrzej Dreksler

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe podarunki oraz dyplomy z ppodziekowaniami. Z wielką radością będziemy gościć przedstawicieli UTW woj.sląskiego w kolejnym 2021 r. na V Miedzypokoleniowym Turieju Brydża Sportowego UTW Akademii WSB.

Biuro UTW Akademii WSB

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności