Akademia WSB jest kobietą!

Dzisiaj ponownie potwierdził się fakt, o którym wiemy od lat... Akademia WSB jest KOBIETĄ!

3 marca, od spotkania ze słuchaczami Uniwersytety Trzeciego Wieku Akademii WSB zainaugurowaliśmy cykl inicjatyw z okazji Dnia Kobiet :)

Dla wspaniałej, nie tylko kobiecej, publiczności przygotowaliśmy m.in.:

Recital muzyczny w wykonaniu Łukasz Szubski Pianista Pianista oraz Kunle Solomon Omogbemi

Samobadanie piersi w ramach profilaktyki raka piersi

Indywidualne porady brafitterki - profesjonalny dobór rozmiaru biustonosza
Słodki poczęstunek

Trwa akcja - POMÓŻMY KOBIETOM! Do 19 marca w Akademii WSB będzie prowadzona zbiórka artykułów kosmetycznych i higienicznych dla uchodźczyń, mieszkających na terenie Polski. Artykuły można przynosić do Biura UTW Akademii WSB.

Jak bawiliśmy się? Zobaczcie sami - zapraszamy do fotorelacji autorstwa Krystynay Sadkowskiej Koziołek.

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

Akceptuj Więcej informacji