Zajęcia dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB odwołane

 

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. W związku z powyższym uprzejmie informuję, iż - podejmując działania zapobiegawcze rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV2 - Rektor Akademii WB zdecydowała o kontunuacji zawieszenia zajęć odbywających się w formie zajęć z bezpośrednim udziałem nauczycieli akademickich i studentów w tym słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB od tj. 30.03.2020 r. do dnia 10.04.2020 r. we wszystkich wydziałach i jednostkach dydaktycznych AWSB.

 

Szczegółowe informacje na temat ewentualnych pozostałych ograniczeń w funkcjonowaniu uczelni w okresie zagrożenia epidemiologicznego zostaną zawarte w stosownym zarządzeniu Rektora AWSB, które zostanie ogłoszone dzisiaj po spotkaniu rektorów uczelni śląskich oraz wojewody śląskiego, które zaplanowane zostało na 11 marca 2020 roku na godzinę 14.00.

 

O szczegółach dalszych działań będziemy Państwa informować na bieżąco w formie komunikatów na stronie głównej Uczelni, poprzez email oraz wiadomości SMS.

 

Przez cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 295 93 93 oraz za pośrednictwem adresu e-mai: senior@wsb.edu.pl 

 

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

 

Nasi partnerzy

 

 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji