Spotkaliśmy sie na 4 wykładzie UTW Akademii WSB :)

Kolejny Czwartkowy Wykład UTW Akademii WSB OnLine upłynął w towarzystwie znakomitych gości oraz fotografii - "Fotografii, które zmieniły świat". Wykład otworzyło pozdrowienie dr Marcina Lisa - Prorektora ds.Studenckich i Współpracy z Otoczeniem, następnie Agnieszka Dubiel - Koordynator UTW Akademii WSB zaprosiła wszystkich słuchaczy do aktywnego udziału w projekcie online Senioralne Biuro Karier Akademii WSB, który odbywa się w ramach programu "Uniwersytety Trzeciego Wieku - Seniorzy w akcji" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę". Wykład o "Fotografiach, które zmieniły świat " poprowadził mgr Paweł Dusza -Dyrektor Muzeum w Sosnowcu.

Wykład wypełniony był po brzegi wyjątkowymi, ważnymi fotografiami. Każda z nich niosła ze sobą niecodzienną historię, bardzo często wzruszającą przejmującą, zatrważającą. Słuchacze usłyszeli o "Madonnie Uchodźców", czy "Uśmiechu buldoga". 

Jeżeli chcesz obejrzeć wykłąd jeszcze raz - kliknij tutaj.

 

Bardzo dziekujemy wszytskim słuchaczom za udział w wykładzie. Razem z nami oglądali go obok UTW Akademii WSB z Czeladzi, Wojkowic, Tąpkowic, Bobrownik, Psar, Sławkowa, Ogrodzieńca, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej zaprzyjaźnione Uniwersytety Trzeciego Wieku z Polski - UTW Kraków, UTW Tychy, UTW Bytom, ZUTW z Zawiercia i UTW Nowy Sącz.

 

Po raz pierwszy spotkaliśmy się na nowej podstronie  UTW TV www.utwtv.pl , to na niej od tej pory będziemy się spotykać, by wejśc do wirtualnej sali wykładowej. By móc pozdrowić znajomych lub zadać pytanie na CZACIE, należy kliknąc w okienko Youtube w prawym dolnym rogu. Bardzo gorąco zachęcamy, by dać znać o sobie pisząc np. z jakiego miasta jesteście :)


Kolejny wykład UTW Akademii WSB OnLine, odbędzie się 14 maja 2020 r. O "Zakrytym pięknie – Czeczenach po dwóch stronach Kaukazu " opowiedzą podróżnicy Konrad Tulej oraz Beata Rudnik-Tulej  www.5kierunek.pl 


Zapraszamy!

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

 

Nasi partnerzy

 

 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji