Finał Konkursu Fotograficznego i ZWYCIĘZCY!!!

9 czerwca wirtualnie na stronie www.utwtv.pl odbył się Finał Konkursu Fotograficznego UTW Akademii WSB "Międzypokoleniowy Zawrót Głowy", podczas którego ogłoszone zostały wyniki konkursu. 179 fotografii nadesłało 37 słuchaczy z 18 Uniwersytetów Trzeciego Wieku - z Będzina, Bytomia, Czeladzi, Czerwionki - Leszczyny, Częstochowy (2), Dąbrowy Górniczej, Katowic, Kóz, Ogrodzieńca, Piekar Śląskich, Pszczyny, Sosnowca (2), Tarnowskich Gór, Wojkowic, Zawiercia i Żywca.

Po ogłoszeniu nagrodzonych prac i autorów zebrani uczestnicy finału zostali zaproszeni na wydarzenie towarzyszące - wykład Prodziekana ds Kształcenia Ustawicznego mgr Dominika Penara " Pasja poznawania. W poszukiwaniu własnych cudów świata".

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO UTW AKADEMII WSB "MIĘDZYPOKOLENIOWY ZAWRÓT GŁOWY"

Kategoria ARCHITEKTURA

1 miejsce - ex aequo
Mariola Gajos / UTW Akademii WSB "Nikiszowiec"
Stanisław Płonka / UTW UŚl Sosnowiec "WNoZ Sosnowiec"
2 miejsce Anna Guzicka - Wróblewska / UTW Bytom "Pałac Izraela Poznańskiego, Łódź
3 miejsce Grzegorz Englart / UTW Pszczyna "Stajnie książęce"

Kategoria PRZYRODA/NATURA

1 miejsce Anna Miklaszewska / UTW Bytom "Spacer o wschodzie słońca"
2 miejsce Janusz Rasała / UTW UŚl Sosnowiec "Buczyna"
3 miejsce miejsce Wiesław Froń / UTW Pszczyna "Zielono mi"

Kategria CZŁOWIEK

1 miejsce Krystyna Ścisłowska/ UTW Tarnowskie Góry "Zaduma"
2 miejsce Jerze Ścierski / UTW Tarnowskie Góry "Imam Asfahan, Iran"
3 miejsce Felicja Swoboda / UTW Czerwionka Leszczyny " Filiżanka pradziadka"

WYRÓŻNIENIA

Jolanta Niewiadomska / UTW Poltechnika Częstochowska "Błękitny wodospad"
Urszula Iwan / UTW UŚl Sosnowiec "Kiwi"
Grażyna Balik / UTW Kana Sosnowiec "Portret Małgorzaty"

NAGRODA INTERNAUTÓW

Jolanta Ptaś / UTW Czeladź "Sopockie mewy"

Dla wszytskich zwycięzców - WIELKIE GRATULACJE! Dla wszystkich uczestników konkursu seredeczne PODZIĘKOWANIA i WIELKIE BRAWA!!!

Wasze prace przysporzyły nam wszystkim wiele radości i uśmiechu! Poniżej prezentujemy nagrodzone fotografie :) Nagrody do zwycięzców zostaną wysłane pocztą, prosimy o przesłanie adresów.

Finał oraz wykład można ponownie obejrzeć na www.utwtv.pl

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

Akceptuj Więcej informacji