22-23 maja 2015 r. Targi Aktywnego i Zdrowego Seniora w Łodzi

W dniach 22-23 maja w Hali MOSiR w Łodzi odbyła się jedna z największych w Polsce imprez wystawienniczych dedykowana Seniorom. Wzięły w niej udział firmy i instytucje posiadające kompleksową ofertę produktów i usług dla osób w wieku 55+. W wydarzeniu tym również uczestniczyła Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej wraz z Fundacją Wyrównywania Szans „POKOLENIA” jako merytoryczny partner Targów.

W samych targach uczestniczyło ponad 80 wystawców posiadających kompleksową ofertę produktów i usług podnoszących jakość i komfort życia osób
w wieku 55+ w tym firmy z branży: medycznej, rehabilitacyjnej, edukacyjnej, ochrony zdrowia, rekreacji, turystyki i wypoczynku, pielęgnacji ciała. Patronat honorowy nad Targami objął Minister Pracy i Polityki Społecznej. Uczestnicy targów mogli bezpłatnie zbadać słuch, zmierzyć poziom cukru we krwi, skorzystać z porad dotyczących domowych finansów i aktywizacji zawodowej oraz wziąć udział w pokazie mody dla seniorek, który przygotowała Fundacja Wyrównywania Szans „POKOLENIA” W ramach multimedialnego stoiska oraz połączenia wspólnych działań Wyższej Szkoły Biznesu z Fundacją Seniorzy mogli skorzystać z bezpłatnych zabiegów kosmetycznych, zabiegów zdrowotnych. Ponadto w programie targów znalazły się zarówno prezentacje wystawców biznesowych, jak i wykłady poświęcone rozwiązywaniu problemów zdrowotnych, ekonomicznych, demograficznych oraz społecznych z którymi na co dzień spotykają się Seniorzy. Prelekcje przygotowały m.in. Polskie Towarzystwo Gerontologiczne, Stowarzyszenie Diabetyków Polskich, Regionalne Centrum Polityki Społecznej, Narodowy Fundusz Zdrowia, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej. 

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

 

Nasi partnerzy

 

 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji