Zaproszenie na wystawę oraz wernisaż malarstwa Aleksandra Franko.

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy na wystawę oraz wernisaż malarstwa Aleksandra Franko pt. „Świat delikatności, harmonii i piękna”, która odbędzie się w dniu 14 czerwca br. o godz. 17:00 w Bibliotece Akademickiej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Aleksander Franko pochodzi z Ukrainy, jest jednym ze znamienitych malarzy wykorzystujących technikę akwareli. Dokonał istotnej modyfikacji używając do tworzenia dzieł cienkiego jak pergamin arkusza papieru. Małym pędzelkiem, wykonując delikatne i pewne ruchy nakłada niewielkie warstwy farby. Zdobywca wielu nagród. Obrazy Aleksandra Franko można podziwiać w najlepszych galeriach polskich, niemieckich, rosyjskich oraz amerykańskich.

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

Akceptuj Więcej informacji