Nowy Rok Akademicki czas zacząć!!! Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem ...

Szanowni Państwo, 13 października 2015 r. o godz. 16.30 odbędzie się uroczysta Inauguracja Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W tym roku to już 8 edycja UTW!!! W ofercie interesujące wykłady, warsztaty sportowe i plastyczne, znane osobistości świata nauki, kultury i biznesu, specjaliści z dziedziny medycyny i prawa, wycieczki,  bale, spotkania autorskie z pisarzami i twórcami muzyki, to wszystko czeka na słuchaczy UTW w nadchodzącym semestrze.

 

Zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć na Uniwersytecie Trzeciego Wieku:

Harmonogram warsztatów: (KLIKNIJ)

Harmonogram kursu języka angielskiego i niemieckiego: (KLIKNIJ)

Harmonogram wykładów (KLIKNIJ).


Dla Seniorów przygotowaliśmy zarówno warsztaty ruchowe, plastyczne oraz naukowe. W ramach warsztatów ruchowych proponujemy Seniorom udział w następujących zajęciach: taniec towarzyski, tai-chi, nauka pływania, joga, fitness, zdrowy kręgosłup, samoobrona, nordic walking. Zajęcia naukowe to: zajęcia komputerowe, językowe (angielski + niemiecki), wykłady. Ponadto organizujemy wycieczki, wyjścia do teatru i kina w promocyjnych cenach. Seniorzy również uczestniczą w specjalnie dla nich przygotowanych balach czy spotkaniach autorskich ze znanymi postaciami świata literatury, sztuki, kultury… Dodatkowo 1 raz w miesiącu będą również organizowane warsztaty plastyczne, Seniorzy przynoszą własne materiały do pracy lub opłacają tylko i wyłącznie koszt materiałów. Ponadto uczestniczymy w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportowej UTW, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportowej – Zimowej, Ogólnopolskich Kongresach UTW itp.

 

Zapisy trwają cały czas. Opłata za uczestnictwo dla nowych osób wynosi 55 zł, dla seniorów którzy już uczęszczali na zajęcia 40 zł. W tej opłacie seniorzy mają wykłady ( w każdy wtorek od 16.30-18.00), basen (w każdą środę od 15.30 do 17.00), dostęp do siłowni (od poniedziałku do piątku), szachy i brydż. Aby przystąpić do Uniwersytetu Trzeciego Wieku należy wypełnić załączoną deklarację i przesłać na email: wnowak@wsb.edu.pl lub donieść osobiście do pok. nr 9 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

 

Szczegółowych informacje:

 

mgr Weronika Nowak

tel. 32 295 93 93

e-mail: wnowak@wsb.edu.pl

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

 

Nasi partnerzy

 

 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji