18 grudnia 2015 r. Wigilia Uniwersytetu Trzeciego Wieku - dziękujemy!!!

Szanowni Państwo,

Dziękujemy serdecznie wszystkim Słuchaczom za udział w Wigilii Bożego Narodzenia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Dziękujemy za wspaniały nastrój, wspólnie śpiewane kolędy, wszystkie uśmiechy na twarzach i życzenia. W imieniu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej życzymy spokojnych, wesołych, radosnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2016.

W ramach spotkania wykład pt.: „Boże narodzenie – tradycja i współczesność” dla Państwa poprowadził ksiądz Marcin Kruszak. Po wykładzie Słuchacze wspólnie śpiewali kolędy w góralskim stylu z księdzem Tomaszem Nowakiem. Dla Słuchaczy Uniwersytetu przewidziano wigilijny poczęstunek. Uroczystość zakończyła się wspólnym pamiątkowym zdjęciem. Serdecznie zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

Dziękujemy !!!

.