15-17.04 wycieczka do Wiednia – fotorelacja

Imponująca oferta kulturalna, niesamowite atrakcje turystyczne oraz sympatyczny nastrój wiedeńskich kawiarenek sprawia, że Wiedeń cieszy się sympatią całego świata. Również Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku mieli możliwość poznać uroki europejskiej metropolii na trzydniowej wycieczce w ramach, której zwiedzili między innymi Pałac w Schoenbrunnie, dom Hundertwassera, krypty cesarskie, kościół Karola Boromeusza, Musikverein, Ring, Ratusz, Opere, Hoffburg, Katedre Stefandsoma, Grinzing, Belweder, Kahlenberg. Wycieczce sprzyjała piękna pogoda oraz duża porcja poczucia humoru. Serdecznie zapraszamy do galerii i zapraszamy do udziału w następnych wyjazadach organizowanych przez Uniwersytet Trzeciego Wieku.

.

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności