Cieszynalia 2015 na terenie Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

Słoneczna sobota była okazją do wzięcia udziału w Cieszynaliach, które po raz pierwszy zagościły także na terenie Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie. Trzydniowe święto studentów obfitowało w atrakcje - od korowodu, koncertów, po pokazy samoobrony, szkolenie z pierwszej pomocy i wirtualne poznawanie świata.

Cieszynalia 2015 na terenie WSB rozpoczęły się już o godz. 9.00. Na parkingu przed naszą uczelnią zaparkował ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach.

Wiele osób zdecydowało się oddać krew, nie zabrakło także potencjalnych dawców szpiku kostnego, którzy wpisali się do bazy.

W słoneczne popołudnie nie mogło natomiast zabraknąć pokazów tańca, spotkań przy grillu, a studentki mogły się dowiedzieć jak zadbać latem o swój wygląd.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

Akceptuj Więcej informacji