Gala wręczenia dyplomów

12 czerwca o godz. 17.00 absolwenci studiów I i II stopnia odbiorą uroczyście swoje dyplomy. Zapraszamy do udziału w Gali, która odbędzie się w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

W imieniu całej społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Biznesu w Cieszynie, mamy zaszczyt zaprosić na Galę wręczenia dyplomów ukończenia studiów I i II stopnia w roku akademickim 2014/2015. Wręczenia dyplomów dokonają Dziekan dr Andrzej Bubnicki oraz Promotorzy prac dyplomowych. Zapraszamy Państwa wraz z rodzinami i przyjaciółmi do udziału w Gali.

Po zakończeniu oficjalnej części Uroczystości zapraszamy na część nieoficjalną – poczęstunek przy dobrej muzyce.

Absolwenci, którzy odebrali wcześniej dyplomy, a chcą wziąż udział w Gali, proszenia są o kontakt z Dziekanatem.

Prosimy o potwierdzenie udziału w Gali do 07.06.2014 r., tel. /33/ 8523094, e-mail: jkurek@wsb.edu.pl

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

Akceptuj Więcej informacji