Wizyta studyjna w nowoczesnej oczyszczalni w Oświęcimiu

Zapraszamy wszystkich studentów kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na wizytę studyjną w Miejsko-Przemysłowej Oczyszczalni Ścieków w Oświęcimiu, która odbędzie się w dniu 23.06.2015 r. (wtorek), w godzinach 8:00-15:00.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres mmalecka@wsb.edu.pl do dnia 17.06.2015 r.

Głównymi kierunkami działania Oczyszczalni w Oświęcimiu są: oczyszczanie ścieków, odzysk i unieszkodliwianie odpadów i analityka laboratoryjna.

Spółka posiada wszystkie wymagane obowiązującymi przepisami decyzje i pozwolenia zarówno w zakresie oczyszczania ścieków jak również wytwarzania, odzysku i unieszkodliwiania odpadów.

Projekt "Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka - program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

Akceptuj Więcej informacji