Informacje

 

Jak przebiega proces rekrutacji w dużych firmach i jak zdobyć w nich pracę – warsztat kariery

Na zaproszenie Akademickiego Biura Karier Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej młody inżynier p. Marcin Szreter przeprowadził nieodpłatnie warsztat na temat czynników branych pod uwagę przez pracodawców podczas podejmowania decyzji o wyborze konkretnego kandydata. 

Uczestnikami spotkania byli studenci drugiego i czwartego semestru studiów licencjackich i inżynierskich na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

 

Podczas szkolenia Pan Marcin Szreter, opierając się na wiedzy zdobytej jak do tej pory w 15. różnych szkoleniach tematycznych oraz własnych doświadczeniach w wykorzystaniu tej wiedzy, przedstawił szereg wskazówek niezbędnych dla każdego młodego człowieka, który chce odnieść sukces w karierze zawodowej. Pokazał, w jakie działania warto inwestować swój czas, a które są zbędne i nieskuteczne.

 

Szkolenie było ułożone w chronologiczną i spójną całość. Pan Marcin Szreter wykazał się profesjonalnym podejściem do powierzonych zadań i dbałością o jakość przekazywanej podczas szkolenia wiedzy. Okazał się też dobrym mówcą motywacyjnym, który potrafił wzbudzić pozytywne emocje i zainteresowanie odbiorców, co przełożyło się na osiągnięcie założonych efektów szkolenia.

 

W załączeniu zamieszczamy udostępnioną przez p. Marcina Szretera:

1. cv

2. list motywacyjny

3. list referencyjny.  

                                                                                                                                                                                                    (r.r) 

Pliki do pobrania

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji