Informacje

 

Spotkanie z pracodawcą Daedong System Poland Sp. z o.o., w Wydziale Zamiejscowym WSB w Cieszynie

Celem spotkania z pracodawcą - Daedong System Poland Sp. z o.o., zorganizowanego przez Akademickie Biuro Karier w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie w dniu 11 czerwca 2015 r., było poznanie znaczącego w Cieszynie i okolicy lokalnego pracodawcy. 

W trakcie spotkanie opisano studentom profil działalności firmy należącej do branży motoryzacyjnej oraz produkty, które są tam wytwarzane, czyli 16 typów cięgien sterujących do samochodów, popularnie zwanych „linkami” dostarczane m.in. zakładom Kia i Hyundai zlokalizowanym na Słowacji i w Czechach.

 

Po tej krótkiej prezentacji scharakteryzowane zostały stanowiska na jakie obecnie poszukiwani są kandydatów: asystent ds. produkcji, asystent ds. zapewnienia jakości, asystent ds. kontroli jakości, pracownik laboratorium. Firma jest zainteresowana zatrudnieniem na pełny etat studentów studiów niestacjonarnych i absolwentów zwłaszcza inżynierii jakości,  z dobrą znajomością języka angielskiego.

 

Przedstawicielka firmy - p. Zuzanna Jurczyk HR Assistant - przedstawiła także perspektywy zatrudnienia związane z otwarciem jesienią br. nowej hali produkcyjnej. Szczegółowe informacje o rekrutacji zamieszczone są w gablocie Uczelni na I piętrze oraz na stronie internetowej i na http://www.ddsp.pl/.

 

Zainteresowane osoby mogą nadal przesyłać CV na adres e-mail: praca@ddsp.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

(r.r.)

 

 

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji