Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Prezes REKORD-u dołącza do Rady Ekspertów

Janusz Szymura - Prezes Zarządu REKORD Systemy Informatyczne Sp. z o.o. przyjął zaproszenie do Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie.

Pan Janusz Szymura jest założycielem, właścicielem i Prezesem Zarządu REKORD Systemy Informatyczne  - producenta zintegrowanego systemu informatycznego dla urzędów oraz systemu klasy ERP dla przedsiębiorstw. Jest absolwentem Wydziału Organizacji i Zarządzania Przemysłu na Politechnice Śląskiej. Ukończył program doskonalenia umiejętności menedżerskich Management 2000 prowadzony przez Canadian International Management Institute w Warszawie.


Od ponad 35 lat związany jest z miastem Bielsko-Biała i znany jest nie tylko ze swojej działalności zawodowej, ale i społecznej. Od 1998 roku pełni funkcję Prezesa Beskidzkiego Towarzystwa Sportowego Rekord, jest Wiceprezesem Polsko-Słowackiej Fundacji Centrum Nowych Technologii, Członkiem Business Center Club, Członkiem Polskiego Rynku Oprogramowania, Członkiem Rady Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, Członkiem Śląskiego Klubu Biznesu oraz fundatorem budowy Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Bielsku-Białej. Angażuje się w sportową edukację dzieci i młodzieży, a prywatnie kibicuje Realowi Madryt.

 

Witamy Pana Prezesa w gronie Rady Ekspertów!

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy