Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Przedświąteczne spotkanie Rady Ekspertów

18 grudnia w siedzibie Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie odbyło się spotkanie Rady Ekspertów, któremu przewodniczył Jerzy Nogowczyk, Starosta Powiatu Cieszyńskiego, Przewodniczący Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie. Głównym tematem spotkania było omówienie opinii uzyskanych od członków Rady Ekspertów, dotyczących sylwetek absolwenta dla poszczególnych kierunków i specjalności w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie.

Dyskusja dotyczyła również kompetencji i umiejętności, które powinni posiadać studenci i absolwenci uczelni, ubiegający się o zatrudnienie w administracji publicznej, samorządowej oraz w przedsiębiorstwach.

 

Rada Ekspertów powitała również w swoim gronie Janusza Szymurę, Prezesa Zarządu Rekord SI, Piotra Dytkowskiego, Prezesa Zarządu Fabryki Automatyki FACH S.A. w Cieszynie oraz Marka Niemczyka, Prezesa Zarządu Bomar SA w Mysłowicach i Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Podatników w Polsce. Trzech nowych członków Rady przedstawiła dr Joanna Łodziana-Grabowska, Prodziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie, Zastępca Przewodniczącego Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie.

 

Miłym akcentem podczas drugiego spotkania Rady Ekspertów było wręczenie dyplomów i wyróżnień Laureatom konkursu na najlepszy artykuł naukowy z zakresu nauk o zarządzaniu, nadesłanych na I Międzynarodową Konferencję Naukową Współczesne problemy zarządzania i marketingu w instytucjach kultury.

 

Wyróżnione artykuły napisali: Agnieszka Simińska, absolwentka WSB, Wojciech Bizub, student WSB oraz Maciej Rendaszka, student WSB.

 

Dr inż. Łukasz Wróblewski, Dziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie oraz dr Joanna Łodziana-Grabowska, Prodziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie wręczyli również podziękowania członkom Rady Ekspertów, którzy wsparli finansowo to wydarzenie naukowe.

 

Na zakończenie spotkania, życzenia świąteczne i noworoczne złożyli Członkom Rady Jerzy Nogowczyk, Przewodniczący Rady Ekspertów oraz dr inż. Łukasz Wróblewski, Dziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie.

 

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy