Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Rozstrzygnięcie konkursu na artykuł naukowy

Agnieszka Simińska, Wojciech Bizub oraz Maciej Rendaszka zostali wyróżnieni w konkursie na artykuł naukowy z zakresu nauk o zarządzaniu. Konkurs zorganizowany został przez Wydział Zamiejscowy w Cieszynie oraz Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne w ramach I Międzynarodowej Konferencji Naukowej Współczesne problemy zarządzania i marketingu w instytucjach kultury.

Laureaci konkursu odebrali dyplomy i wyróżnienia podczas przedświątecznego spotkania Rady Ekspertów, które odbyło się 18 grudnia.

 

Wyróżnione artykuły:

 

Agnieszka Simińska, absolwentka WSB,Działania marketingowe instytucji kultury na przykładzie Miejskiego Domu Kultury „Kazimierz” w Sosnowcu (współautorstwo)

 

Wojciech Bizub, student WSB, Marketing kultury i marketing narracyjny w instytucji

 

Maciej Rendaszka, student WSB, Uwarunkowania skuteczności organizacji transgranicznych wydarzeń kulturalnych na przykładzie 15. edycji Przeglądu Filmowego „Kino na granicy”

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy