Wykład i warsztaty CUDu

W sobotę 11 stycznia odbyło się kolejne spotkanie w ramach Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci.

O spotkaniu z drugim człowiekiem i przyjemności życia mówił podczas wykładu zatytułowanego "Czekolada, kawa, herbata i pączki, czyli o tym skąd biorą się nasze różne smakołyki" dr Jacek Kurek. Później odbyły się warsztaty mgr Anny Piątek "Pięć zmysłów. A gdyby któregoś zabrakło?".

Podczas sobotniego spotkania Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za najpiękniejsze kartki świąteczne przygotowane przez młodych studentów.

Trwają wciąż zapisy na lutowe warsztaty, które poprowadzi mgr Marta Koplejewska "Czy niemożliwe jest możliwe – fizyka w świecie baśni".

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt pod adresem cud@wsb.edu.pl. Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności