1 kwietnia 2014 r. odbędzie się konferencja logopedyczna

1 kwietnia 2014 r. w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie odbędzie się konferencja Uczeń z wadą wymowy w szkole ogólnodostępnej, integracyjnej i specjalnej w kontekście ministerialnej polityki państwa dotyczącej ucznia niepełnosprawnego. W sobotę, 22 lutego odbyło się spotkanie komitetu organizacyjnego.

Konferencja logopedyczna jest okazją do zacieśnienia współpracy pomiędzy Wydziałem Zamiejscowym w Cieszynie a jednostkami partnerskimi, które aktywnie włączają się w proces kształcenia na oświatowych studiach podyplomowych oraz ewaluują jego efekty.

Uczestnicy sobotniego spotkania ustalili również zakres współpracy oraz podjęcie prowadzenia zajęć dydaktycznych przez praktyków - pracowników Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Cieszynie i Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi konferencji pod adresem www.wsb.edu.pl/logopedyczna

oraz ofertą studiów podyplomowych

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności