Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Dni trenerskie w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

W piątek 22 lutego odbyły się w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej Warsztaty trenerskie z zakresu projektowania szkoleń, komunikacji interpersonalnej w pracy trenera oraz improwizacji w pracy trenera.

Spotkania prowadzili trenerzy ze Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju „Rozwiń Skrzydła”, którzy realizują zajęcia m.in na studiach podyplomowych Akademia Trenerów Biznesu. Dni Trenerskie cieszyły się dużym zainteresowaniem, w murach naszego Wydziału gościliśmy blisko 50 uczestników.

Uczestnicy szkoleń mieli okazję poznać wiele obszarów pracy trenera, a także zaawansowane narzędzia trenerskie.

 

Warsztaty trenerskie organizowane w murach naszego Wydziału miały kilka zasadniczych celów. Jednym z najważniejszych była prezentacja  profesjonalnych trenerów – wykładowców Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz pokazanie możliwości jakie niesie ze sobą podjęcie studiów na kierunku Akademia Trenerów Biznesu.

 

Spośród wielu umiejętności zwrócono uwagę na 7 kluczowych umiejętności trenera, szczególnie  w zakresie: sprawnego porozumiewania się z innymi osobami, umiejętność wzbudzania i rozwijania zainteresowania prowadzonymi zajęciami poprzez wykorzystanie odpowiednich narzędzi, umiejętność motywowania do uczenia się i doskonalenia, łatwość nawiązywania kontaktów, budowanie dobrych relacji z grupą, radzenie sobie z uczestnikami sprawiającymi kłopoty oraz radzenie sobie ze stresem.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych Akademia Trenerów Biznesu.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy