Gdzie parkować od 1 marca?

Szanowni Studenci Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie, zachęcamy Was, do korzystania od najbliższego zjazdu (1 marca 2014 r.) z bezpłatnego parkingu znajdującego się przed siedzibą firmy Tauron, przy ul. Frysztackiej 50 (ok. 200 m od siedziby Uczelni). Zarządca terenu –  Zespół Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Karola Langera będzie pobierał opłaty parkingowe.

Opłata dotyczy miejsc parkingowych znajdujących się wzdłuż boiska i przed budynkiem Zespołu Szkół Technicznych, drogi dojazdowej do Drukarni i budynku Uczelni oraz terenu znajdującego się przy Drukarni i innych zakładach znajdujących za bramą.

Opłaty będą pobierane przy wjeździe z ul. Łukowej przez pracowników wynajętych przez Zarządcę terenu.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności