Spotkanie z Europosłem dr. Janem Olbrychtem

3 marca w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie gościliśmy Posła do Parlamentu Europejskiego dr. Jana Olbrychta.

Głównym tematem spotkania było nawiązanie współpracy w związku z organizowaną przez Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Konferencją naukową "Uczeń z wadą wymowy w szkole ogólnodostępnej, integracyjnej i specjalnej w kontekście ministerialnej polityki państwa dotyczącej ucznia niepełnosprawnego". Dr Jan Olbrycht objął konferencję swoim patronatem. Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentował Europosłowi dr. Janowi Olbrychtowi cieszyńską uczelnię. Podczas spotkania rozmawiano również o możliwości odbycia praktyki przez jednego z naszych studentów w biurze poselskim w Brukseli.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności