Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Festiwal Nauki już po raz szósty w Cieszynie!

Już 26 marca rozpoczyna się w Cieszynie 6. Festiwal Nauki organizowany przez Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Urząd Miasta w Cieszynie. Przez trzy dni będzie można wziąć udział w wykładach, warsztatach, spotkaniach i wystawach.

Śląskie dinozaury, wyprawa do Australii śladami Edmunda Strzeleckiego, wystawa fotografii z Mitrowicy i spotkanie z autorem zdjęć oraz warsztaty z astronawigacji - to tylko niektóre propozycje przygotowane w tym roku.

Festiwal Nauki organizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbywa się pod koniec marca jednocześnie w Dąbrowie Górniczej, Olkuszu, Cieszynie i Żywcu. To oferta, dzięki której można znaleźć odpowiedź na wiele pytań, nurtujących ludzi ciekawych świata i nauki. W ramach tego wydarzenia zaplanowano blisko 100 wykładów, warsztatów oraz kilkadziesiąt wydarzeń towarzyszących. Zapraszamy do udziału w Festiwalu - w jego szóstej edycji organizowanej w Cieszynie.


W trakcie Festiwalu każdy miłośnik nauki, niezależnie od wieku i zainteresowań, znajdzie coś dla siebie. Podróżników zabierzemy w podróż do Australii i Kosowskiej Mitrowicy. Tych, którzy z ciekawością patrzą w niebo a w lipcu wypatrują perseidów zainteresują wykład i warsztaty dr. inż. Łukasza Wróblewskiego. Do Cieszyna przyjedzie prof. dr hab. Jerzy Dzik, który wygłosi wykład inauguracyjny i zabierze słuchaczy w świat dinozaurów. Podczas Festiwalu Nauki w Cieszynie będzie można poznać tajniki skutecznej autoprezentacji, dowiedzieć się jak bezpiecznie pozyskać kapitał (Autoprezentacja czyli sztuka robienia dobrego wrażenia) i jak go wydać zakładając własna firmę (Inkubator przedsiębiorczości - szansa na przetestowanie własnego pomysłu na biznes). Osoby, które chcą związać swoją zawodową przyszłość z turystyką i hotelarstwem zapraszamy na wykład, który przygotowała dyrektor Hotelu Mercury w Cieszynie - Ilona Porwoł. Na zakończenie Festiwalu - turniej piłki halowej.

 

To oczywiście tylko niektóre atrakcje. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Festiwalu Nauki>>>

 

Warto wcześniej zarezerwować sobie miejsce wypełniając formularz zgłoszeniowy >>>

Udział we wszystkich spotkaniach Festiwalu Nauki w Cieszynie jest bezpłatny.

 

Kontakt i informacje:

Joanna Kurek

T: 33 852 30 94

jkurek@wsb.edu.pl

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy