Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Spotkanie rekrutacyjne na warsztaty edukacyjne dla menadżerów kultury

30 maja w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się spotkanie rekrutacyjne dotyczące bezpłatnych warsztatów edukacyjnych dla menedżerów instytucji i organizacji kulturalnych. Warsztaty odbędą się 14 i 15 czerwca 2014 r. w Czeskim Cieszynie przy ul. Bożka 16.

Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentował zgromadzonym gościom uczelnię, jej walory, kierunki kształcenia oraz ofertę edukacyjną. Dr Joanna Kurowska-Pysz, Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji przedstawiła najważniejsze informacje na temat projektu oraz zaprosiła na warsztaty organizowane wspólnie z Polskim Związkiem Kulturalno-Oświatowym w Republice Czeskiej.

 

W spotkaniu rekrutacyjnym wziął udział Prezes PZKO Jan Ryłko, który władzom cieszyńskiego wydziału podziękował za promowanie polskiej kultury. Podkreślał, że Polski Związek Kulturalno-Oświatowy jest organizatorem wielu imprez, wydarzeń i inicjatyw, a dzięki współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej informacja o tych przedsięwzięciach dotrze do większej grupy odbiorców.

 

 

Projekt " Kulturalna inicjatywa edukacyjno-naukowa RAZEM DLA POGRANICZA" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszu Mikroprojektów z Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński.

 

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy