Międzygeneracyjny Uniwersytet Regionalny

5 czerwca o godz. 17:00 w sali wykładowej Polskiego Związku Kulturalno-Oświatowego w Czeskim Cieszynie przy ulicy Bożka 16 odbędzie się wykład w ramach Międzygeneracyjnego Uniwersytetu Regionalnego. To wspólne przedsięwzięcie PZKO i Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Czwartkowe spotkanie odbędzie się w zmodernizowanej sali wykładowej Polskiego Związku Kulturalno-Oświatowego w Czeskim Cieszynie.

W programie: uroczyste otwarcie sali, prezentacja projektu, program kulturalny w wykonaniu zespołu „Skowronki”, przekazanie certyfikatów oraz wykład dra inż. Łukasza Wróblewskiego, Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, pt. „Średniowieczny komputer, czyli budowa i zastosowanie astrolabium oraz innych instrumentów astronawigacyjnych”.

Projekt " Kulturalna inicjatywa edukacyjno-naukowa RAZEM DLA POGRANICZA" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszu Mikroprojektów z Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności