Gala wręcznia dyplomów - Studia Podyplomowe

16 lipca w Domu Narodowym w Cieszynie blisko 100 słuchaczy Studiów Podyplomowych Wydziału Zamiejscowego  w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbierze świadectwa. Uroczystość rozpocznie sie o godz. 17:00. W ten sposób słuchacze Studiów Podyplomowych dołączą do grona ponad 25-tysięcznejspołeczności absolwentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Uroczysta gala wręczenia świadectw ukończenia Studiów Podyplomowych odbędzie się w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy" o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy naszych absolwentów wraz z rodzinami, promotorów i wykładowców.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności