Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Uruchamiamy Pogotowie maturalne

27 czerwca tegoroczni maturzyści poznali oficjalne wyniki egzaminu dojrzałości. Jeżeli okazało się, że czeka Was egzamin poprawkowy - nie załamujcie rąk - pomożemy Wam przygotować się do "poprawki", a dodatkowo zagwarantujemy Wam miejsce na studiach.

Udział w zajęciach organizowanych w ramach Pogotowia maturalnego jest BEZPŁATNY!

Maturzysto! Najważniejsze żebyś nie odsuwał egzaminu poprawkowego na „następny rok”. Badania wskazują, że zdecydowana większość osób, które nie podjęły się poprawy egzaminu w tym samym roku, w którym uzyskały ocenę negatywną w pierwszym terminie – NIE ZDAJĄ JEJ NIGDY!

 

Nie daj się nabrać na stwierdzenia: „Po studiach nie ma pracy”, „Kończąc studia, zasilasz rzeszę bezrobotnych”.  Badania rynku pracy jednoznacznie wskazują, że osoby z wyższym wykształceniem mają większą szansę na zdobycie pracy, aniżeli osoby bez wyższego wykształcenia.

 

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej pomoże Ci przygotować się do egzaminu poprawkowego i - co istotne - zarezerwuje miejsce na studiach (przyjęcie nastąpi bezpośrednio po uzyskaniu świadectwa maturalnego).

 

Zajęcia poprowadzą w Cieszynie nasi najlepsi wykładowcy.


Kontakt i zgłoszenia:

Biuro Promocji i Rekrutacji

tel. 33 852 30 94 lub 885588100

jkurek@wsb.edu.pl


Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY!

Szczegóły i rejestracja:

Pogotowie MaturalnePowrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy