Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Walny zjazd SITPChem w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

24 czerwca w siedzibie Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie odbył się 8. Walny Zjazd Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego Oddział w Cieszynie. Jednym z głównych punktów zjazdu był wybór Zarządu Oddziału w Cieszynie. Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej współpracuje ze SITPChem, a jego Prezes - Józef Kozieł - jest członkiem Rady Ekspertów. 

W Walnym Zjeździe Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego Oddział w Cieszynie uczestniczył Dziekan Wydziału Zamiejscowego dr inż. Łukasz Wróblewski, który przedstawił uczestnikom ofertę edukacyjną uczelni.

 

Głównym celem działalności Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego SITPChem jest propagowanie i upowszechnianie wiedzy inżynierskiej i patriotyzmu gospodarczego, z dbałością o wzajemną jedność interesów inżynierów i techników przemysłu chemicznego oraz integracja kadry technicznej, co bardzo dobrze wpisuje się w misję Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. SITPChem jest organizatorem licznych konferencji naukowych o problematyce technicznej bardzo cieszymy się, że część z nich będzie mogła odbywać się w siedzibie Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie z udziałem naszych studentów oraz pracowników naukowo-dydaktycznych Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji – podkreśla Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr inż. Łukasz Wróblewski.

 

Pierwsze Koło SITPChem zostało utworzone w 1959 r. przy Cieszyńskiej Fabryce Farb i Lakierów i najpierw należało do Oddziału w Katowicach, a następnie w Oświęcimiu. Cieszyński Oddział został utworzony w 1988 r. Podczas wtorkowego Walnego Zjazdu wręczono wyróżnienia, zaprezentowano sprawozdanie Zarządu oraz odbyły się wybory Zarządu Oddziału, Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego oraz delegatów na Walny Zjazd SITPChem.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy