Spotkanie władz polskiej i czeskiej uczelni

Współpraca Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Uniwersytetu Śląskiego w Opavie była jednym z tematów spotkania władz obu Uczelni. W środę 9 lipca odbyło sie spotkanie, w którym wzięli udział: prof. Rudolf Žáček - Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Opavie, dr Marta Kolaříková - Prodziekan ds. studenckich i socjalnych, dr inż. Łukasz Wróblewski - Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie oraz dr Joanna Kurowska-Pysz - Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji.

Przedstawiciele polskiej i czeskiej Uczelni rozmawiali również na temat organizacji wspólnych konferencji naukowych, wymian studenckich w ramach Programu ERASMUS oraz o wspólnych projektach transgranicznych.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności