Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Gala wręczenie świadectw absolwentom studiów podyplomowych

16 lipca odbyła się uroczysta Gala wręczenia świadectw absolwentom studiów podyplomowych w roku akademickim 2013/2014. W uroczystości wzięło udział ponad 100 osób, w tym absolwenci 4 kierunków (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, Logopedia oraz Rachunkowość i finanse) wraz z rodzinami i przyjaciółmi. Uroczystość odbyła się w Sali Cieszyńskiego Ośrodka Kultury „Dom Narodowy”. Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dabrowie Górniczej ukończyło do tej pory ponad 500 osób.

W uroczystości wzięli udział posłowie i senatorowie, przedstawiciele władz samorządowych oraz władze Uczelni. Prorektor ds. Rozwoju dr Marcin Lis podkreślał zalety studiów podyplomowych prowadzonych przez WSB. To między innymi wybitna kadra – ponad 800 ekspertów, którzy pracują w ramach Centrum Studiów Podyplomowych we wszystkich ośrodkach i wydziałach. Składając gratulacje Rektor zwrócił się do absolwentów: Zakończenie nauki na studiach podyplomowych to czas, by Was zaprosić do współtworzenia społeczności akademickiej WSB. Nie chcę się w Wami rozstawać dlatego zachęcam – zróbcie krok wyżej – zapraszam na Seminarium Doktorskie.

 

Poseł na Sejm Aleksandra Trybuś gratulowała absolwentom nie tylko uzyskania świadectw, ale przede wszystkim decyzji o podjęciu studiów podyplomowych. Natomiast poseł Czesław Gluza dziękował władzom Uczelni za to, że dostosowują ofertę do rynku pracy i potrzeb studentów. Życzę Wam, by Wasi pracodawcy docenili odebrane dziś dyplomy – podkreślał Poseł Czesław Gluza.

 

Gratulacje i życzenia powodzenia uczestnicy Gali odebrali także od Przewodniczącego Rady Powiatu Cieszyńskiego – Stanisława Kubiciusa. Mam nadzieję, że zdobyte wykształcenie i nowe kompetencje przydadzą się Wam w praktyce, gdy będziecie poszukiwać nowych wyzwać – mówił Przewodniczący.

 

Podczas Gali wraz ze świadectwami wręczono wyróżnienia za najlepsze prace końcowe. Uhonorowano także absolwentki kierunku Logopedia za wysoki poziom merytoryczny prac końcowychoraz zaangażowanie podczas zajęć.

 

Uroczystość uświetnił występ Kwartetu Jazzowego. Gratulujemy wyróżnionym i wszystkim absolwentom.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy