Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Studenci studiów stacjonarnych I stopnia rozpoczęli naukę

1 października 2014 r. ponad 30 osób rozpoczęło naukę na studiach stacjonarnych na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji. Przed pierwszymi zajęciami wszystcy wzięli udział w spotkaniu organizacyjnym, które poprowadzili Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr inż. Łukasz Wróblewski oraz Prodziekan mgr inż. Ewa Duźniak. 

Przyszłych inżynierów i licencjatów powitały władze wydziału: Dziekan – dr inż. Łukasz Wróblewski oraz Prodziekan – mgr inż. Ewa Duźniak.

 

Podczas spotkania organizacyjnego studenci pierwszego roku dowiedzieli się m.in. jakie są ich prawa i obowiązki oraz poznali zasady funkcjonowania Dziekanatu. 

 

Naszym Studentom życzymy dobrego i efektywnego studiowania. Równocześnie zapraszamy na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2014/2015, która odbędzie się 11 października o godz. 17:00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. 

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy