Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wizyta doc. Artema Kyianovskyiego

Doc. A.Kijanovski w WSB.jpg

Doc. A.Kijanovski w WSB.jpg

Wspólne działania w obszarze dydaktyki, projektów edukacyjnych i konferencji naukowych były tematyką spotkania władz Uczelni z  docentem Artemem Kyianovskyim, kandydatem nauk pedagogicznych, członkiem Akademii Pedagogicznych i Społecznych Nauk Federacji Rosyjskiej, zasłużonym pracownikiem sektora oświaty na Ukrainie. Wizyta miała miejsce w poniedziałek 4 maja 2015 roku.

Artem Kyianovski jest autorem około 60 prac, w tym m.in. podręczników oraz rekomendacji dla programów edukacyjnych i kursów, monografii, artykułów z obszaru, edukacji i wychowania młodego pokolenia w warunkach humanizacji procesu edukacyjnego.

Ze strony Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w spotkaniu udział wzięli: Rektor Wyższej Szkoły Biznesu - prof. nadz. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz; Dziekan Wydziału Zarządzania, Informatyki i Nauk Społecznych, Prorektor ds. Kształcenia i Współpracy z Zagranicą - prof. nadzw. dr Katarzyna Szczepańska–Woszczyna;  Prorektor ds. nauki - prof. nazw. dr hab. Marek Walancik; Prodziekan – dr Rafał Rębilas oraz przedstawiciele Działu Współpracy z Zagranicą.

Uczelnia od lat intensywnie rozwija współpracę międzynarodową z partnerami na całym świecie, szczególnie w obszarze programu wymiany studentów oraz nauczycieli akademickich i pracowników niedydaktycznych, wymiany studenckej w ramach praktyk zawodowych, prowadzenie wspólnych badań naukowych, wymianę doświadczeń oraz organizację wspólnego programu studiów. 

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Kontakt

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

41-300 Dąbrowa Górnicza,
ul. Cieplaka 1c,

Rekrutacja: +48/32/ 262 28 05,
Dziekanat: +48/32/ 262 03 07,
Fax: +48/32/ 295 93 44
e-mail: info@wsb.edu.pl