Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Już jest! Nowa karta Erasmusa na lata 2014-2020!

Miło jest nam poinformować, że Wyższa Szkoła Biznesu w Dabrowie Górniczej otrzymała nową kartę programu Erasmus+ uprawniającą do udziału w programie w latach 2014-2020.

Program Erasmus+ jest nowym projektem Unii Europejskiej, który ma za zadanie połączyć wszystkie dotychczasowe programy edukacyjne oraz szkoleniowe, takie jak: Comenius, Erasmus, Erasmus Mundus oraz Leonardo da Vinci. Po raz pierwszy zostaną także uwzględnione programy sportowe. Na realizację programu Erasmus+ został przewidziany budżet, który o 40% przewyższy dotychczasowe inicjatywy.

 

Program Erasmus to niezwykła szansa zarówno dla studentów oraz pracowników uczelni wyższych, aby poznać metody nauczania i system kształcenia obowiązujący w innych krajach, doskonalić swoje umiejętności językowe, a także nawiązać nowe, międzynarodowe znajomości.


Więcej informacji o programie Erasmus dostępnych jest na stronie internetowej: http://www.wsb.edu.pl/erasmus.

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Kontakt

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

41-300 Dąbrowa Górnicza,
ul. Cieplaka 1c,

Rekrutacja: +48/32/ 262 28 05,
Dziekanat: +48/32/ 262 03 07,
Fax: +48/32/ 295 93 44
e-mail: info@wsb.edu.pl