Wyjedź na staż do Brukseli

Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO) rozpoczęła rekrutację na sześciomiesięczne staże w swojej siedzibie głównej w Brukseli. Staże rozpoczną się w marcu lub wrześniu 2015 roku. Oferta skierowana jest do studentów, którzy ukończyli przynajmniej drugi rok studiów oraz do absolwentów studiów wyższych. Aplikacje należy składać do 14 kwietnia 2014r.

Cele programu:

- Umożliwienie organizacji wykorzystanie potencjału młodych absolwentów studiów
i studentów,

- Umożliwienie praktykantom poznanie działania NATO,

- Dywersyfikacja zatrudnienia.

Co oferuje NATO?

-  Odbycie sześciomiesięcznego stażu w jednym w siedzibie głównej NATO w Brukseli,

-  Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej organizacji działającej w międzynarodowym środowisku,

-  Wynagrodzenie w wysokości 800 EUR/MSC.

O staż mogą ubiegać się studenci lub absolwenci studiów (do 12 miesięcy od ukończenia studiów), którzy:

- Mają ukończone co najmniej 21 lat,

- Pochodzą z państwa członkowskiego NATO,

- Są studentami studiów wyższych (ukończyli co najmniej 2 rok studiów) lub absolwentami studiów wyższych (do 12 miesięcy od ukończenia studiów),

- Biegle posługują się językiem angielskim lub francuskim,

- Mile widziana znajomość dodatkowych języków obcych.

Wszystkie niezbędne informacje oraz formularz aplikacyjny znajdują się na stronie: http://www.nato.int/cps/en/natolive/71157.htm

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

Wyższa Szkoła Biznesu