Wyjazd przedstawicieli WSB do Nesna University College w Norwegii

W dn. 26-27 maja 2014 r. przedstawiciele Wyższej Szkoły Biznesu w Dabrowie Górniczej wzieli udział w wyjeździe do Nesna University College w Norwegii. Wizyta odbyła się w ramach Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego.

Podczas spotkania poruszono kwestie dot. realizacji wspólnych projektów edukacyjnych oraz naukowo-badawczych, a także doprecyzowano zakres współpracy w ramach porgramu Erasmus +.

Ze strony Wyższej Szkoły Biznesu w Dabrowie Górniczej w wyjeździe uczestniczyli: dr Sabina Ratajczak, Prodziekan WSB, dr Danuta Morańska, Dyrektor Centrum Nowoczesnych Metod i Technologii Edukacyjnych oraz mgr Renata Pikiewicz, Kierownik Studium Języków Obcych.

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

Wyższa Szkoła Biznesu