Tarnopolski Instytut Technologii Społecznych i Informacyjnych partnerem WSB

Możliwość i potencjał wspólnych projektów naukowo-badawczych, a także integracja środowiska akademickiego Polski i Ukrainy poprzez wymianę studentów oraz kadry akademickiej  były głównym tematem spotkania przedstawicieli władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Tarnopolskiego Instytutu Technologii Społecznych i Informacyjnych.

Efektem spotkania, które odbyło się 16 grudnia 2015 r., było podpisanie porozumienia o współpracy, które sygnowali: prof. Yaroslav Bakushevych, Rektor Tarnopolskiego Instytutu Technologii Społecznych i Informacyjnych oraz prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

W spotkaniu uczestniczyli również: dr prof. Ivanna Bakushevych, Wicerektor Instytutu, dr prof. Andrii Goshchynskyi, Wicerektor Instytutu, prof. nadzw. dr Katarzyna Szczepańska-Woszczyna, Prorektor WSB ds. Kształcenia i Współpracy z Zagranicą oraz dr Rafał Rębilas, Prodziekan WSB. Tarnopolski Instytut Technologii Społecznych i Informacyjnych jest jedyną polsko-ukraińską uczelnią, w której językiem wykładowym jest język polski.

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

Wyższa Szkoła Biznesu