Social Physics – wykład prof. Prof. Jože Zupančiča z Uniwersytetu w Mariborze. Wykład w ramach cyklu International Lecture

W dniu 20 listopada 2015 r. mieliśmy przyjemność gościć w murach WSB profesora Jože Zupančiča z Uniwersytetu w Mariborze. Nasz gość zaznajamiał nas z zagadnieniami Social Physics.

To był bardzo interesujący wykład. Analiza dużej ilości danych może pomagać w rozwijaniu modeli zachowania. Pozwala to na wdrażanie wielu użytecznych rozwiązań do naszego codziennego życia ale niesie ze sobą również wiele pytań i problemów dotyczących innych sposób w jakie zbierane dane mogą być wykorzystywane przez tych którzy są w ich posiadaniu.

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

Wyższa Szkoła Biznesu