Międzynarodowa Wigilia!

W dniu 14 grudnia 2015 r. zorganizowana została Międzynarodowa Wigilia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. To był wspaniały dzień, pełen magii, szczęścia i międzynarodowej zabawy! Próbowaliśmy tradycyjnych polskich dań wigilijnych, dzieliliśmy się opłatkiem składając sobie świąteczne życzenia oraz śpiewaliśmy kolędy.

Mieliśmy również okazję do wspólnych zabawnych zdjęć w foto budce! Święta Bożego Narodzenia to specjalny czas dla każdego bez względu na pochodzenia, kulturę i język. Dziękujemy wszystkim za przybycie, wspólne kolędowanie i za wspaniały spędzony wspólnie czas. Jeszcze raz życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w Nowym 2016 Roku!

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

Wyższa Szkoła Biznesu