CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Program KARIERA

Program Kariera to prestiżowy program praktyk studenckich organizowanych  przez Polską Radę Biznesu, elitarną organizację największych polskich przedsiębiorców. Program Kariera kształci studentów i absolwentów wyższych uczelni do roli przyszłych liderów biznesu. Jego innowacyjna formuła daje szansę zdobycia doświadczenia u progu kariery zawodowej i zarobienia pieniędzy.

Szukamy Liderów!

DAJ SIĘ POZNAĆ NAJLEPSZYM POLSKIM FIRMOM!

1 marca 2011 roku wystartowała 8. edycja Programu Kariera
Jeśli jesteś gotów by zmierzyć się z realnymi wyzwaniami, włączyć się w pracę organizacji, wyznaczać cele i konsekwentnie dążyć do ich realizacji, to Program Kariera jest właśnie dla takich ludzi jak TY!

Do wygrania ponad 50 płatnych staży, w wysokości 1500-2000 zł brutto, w największych polskich firmach, w sród nich m.in.:

• Bakalland S.A.
  • Bank Pekao S.A.
  • International Investment Group S.A.
  • ITI Corporation
  • ITI Neovision Sp. z o.o.
  • Polpharma S.A.
  • Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.
  • PROMED S.A.

PZU S.A. / PZU Życie S.A.

KLIKNIJ po szczegóły

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier