Informacje

Informatyczne Systemy Zarządzania

 

Najlepszy kierunek studiów podyplomowych w Polsce według ogólnopolskiego rankingu studiów podyplomowych 2011   prestiżowego czasopisma Home&Market.  Kierunek został wyróżniony  za wysoko wykwalifikowaną kadrę wykładowców-praktyków oraz innowacyjny program studiów.

 

- Certyfiakty potwierdzające udział w poszczególnych modułach informatycznych,

- możliwość korzystania z licencjonowanego oprogramowania Microsoft w ramach programu MSDN Academic Alliance,

- zajęcia prowadzone przez licencjonowanych trenerów informatycznych systemów zarządzania.

 

Zapisz się

 


Partnerzy:

 

Czas trwania: 2 semestry

Opłata: 3 500 zł/rok (Czesne płatne w 7  ratach. W dniu zapisu: 300zł, 4x550zł, 1x600zł, 1x400zł)

Data rozpoczęcia: październik

Dni uczęszczania: sobota, niedziela co dwa tygodnie w godz. 8:00-14:35

 

Rekomendacja:

Kierunek Informatyczne Systemy Zarządzania, to doskonała okazja nie tylko na poznanie funkcjonalności zintegrowanych systemów, ale również szansa analizy przykładów ich wykorzystania w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. Kompozycja przedmiotów pozwala na zderzenie teorii z praktyką co daje pełny obraz zastosowania i kierunków rozwoju nowoczesnych zintegrowanych informatycznych systemów zarządzania. Podczas zajęć przeprowadzane są symulacje działania organizacji z wykorzystaniem innowacyjnych platform biznesowych. Uczestnik zajęć pracując z system wciela się w różne role występujące w przedsiębiorstwach i realizuje procesy, z którymi wiele firm zmaga się na co dzień. Zajęcia to również spotkanie z największymi polskimi producentem systemów zarządzania m.in.: z firmą Comarch S.A., dostarczającą organizacjom gospodarczym innowacyjne narzędzia oparte o najnowsze technologie”.

Łukasz Semeniuk

Kierownik ds. ERP

Comarch S.A.

CEL:

 

Rozwój systemów informatycznych w ciągu ostatnich lat sprawił, że stały się one ważnym narzędziem i nieodzownym elementem działalności każdej instytucji i przedsiębiorstwa. Celem studiów jest przekazanie słuchaczom wiedzy teoretycznej oraz doświadczeń z praktyki gospodarczej z zakresu metodyki budowy, wdrażania i rozwoju zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem.

UCZESTNICY:

Studia są przeznaczone dla kadry kierowniczej nadzorującej wdrożenia i wykorzystanie zintegrowanych informatycznych systemów zarządzania, a także dla osób przygotowujących się do pracy w zespołach wdrażających te systemy w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych oraz w instytucjach administracyjnych.

 

KWALIFIKACJE I KOMPETENCJE:

 

Studia koncentrują się na zintegrowanych systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, które są wprowadzane we wszystkich firmach chcących utrzymać swoją wysoką pozycję na rynku. Absolwenci studiów będą przygotowani do wdrażania i wykorzystywania systemów ERP w przedsiębiorstwach. W trakcie zajęć słuchacze zapoznają się z najczęściej wdrażanymi informatycznymi systemami zarządzania m.in. System SAP, Microsoft, Simple, Symfonia, Comarch czy IFS Applications.

ATUTY KIERUNKU:

 

- Certyfiakty potwierdzające udział w poszczególnych modułach informatycznych,

- możliwość korzystania z licencjonowanego oprogramowania Microsoft w ramach programu MSDN Academic Alliance,

- zajęcia prowadzone przez licencjonowanych trenerów informatycznych systemów zarządzania.


WYKŁADOWCY:

 

Zajęcia poprowadzą wysoko wykwalifikowani wykładowcy i eksperci z wieloletnim doświadczeniem praktycznym, auditorzy zewnętrzni i weryfikatorzy systemów oraz przedstawiciele jednostki certyfikującej, wydającej Certyfikat Auditora Wewnętrznego Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Wśród kadry:

dr Mieczysław Jagodziński- związany  z IFS Applications, praktyk w zakresie wdrażania zintegrowanych systemów informatycznych

dr inż. Adrian Kapczyński- Prezes Zarządu  Polskiego Towarzystwa Informatycznego- oddział Śląsk, specjalista w zakresie nowoczesnych technik  technologii i ochrony informacji

mgr Maciej Kiwer- związany z  IFS Applications specjalizuje się głównie we wdrażaniu systemów ERP

 

PROGRAM:

1. Bazy danych w systemach zarządzania
2. Technologie internetowe w zarządzaniu
3. Modelowanie strukturalne systemów informatycznych
4. Modelowanie procesów biznesowych
5. Systemy ERP
6. Labolatorium systemu ERP
7. Symulacja zintegrowanych systemów zarządzania
8. Dobór, wdrażanie i ocena efektywności systemów ERP
9. Seminarium dyplomowe
Liczba godzin: 200

 

 

Bonifikaty - sprawdź, która jest dla Ciebie najbardziej korzystna!

3500

2850 

3500

3200 

3500

3200 

3500

3200 

3500

3340 

3500

3180 

3500

3180 

Wysokość opłaty za studia dla absolwentów WSB (Bonifikata 20%) Wysokość opłaty z studia dla grupy pracowników z jedniej firmy (czesne dla 1 pracownika)* Wysokość opłaty za studia po zniżce rodzinnej ostatnia rata (300zł)* Wysokość opłaty za studia po bonifikacie terminowej do 15 lipca 300zł** Wysokość opłaty za studia po bonifikacie urodzinowej 5% Wysokość opłaty za studia po bonifikacie dla nauczycieli, którzy podejmują naukę na studiach innych niż pedagogiczne 10% Wysokość opłaty za studia po bonifikacie dla pracowników służb mundurowych 10%

Powrót do: Start » Studia podyplomowe » Kierunki studiów podyplomowych » studia informatyczne

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji